۱۳۹۸-۱۲-۲۴ - ۱۲:۲۱

قیمت طلا ، سکه و ارز امروز ۹۸/۱۲/۲۴

هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۵۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و قیمت دلار ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و طرح قدیم ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.

ضمن آنکه قیمت نیم سکه بهار آزادی ۳ میلیون تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۵۰ هزار تومان تعیین شده و به فروش می رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۵۵۷ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۷۵۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۴۴۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۳۰ دلار معامله می‌شود.

 

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت دلار ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان، درهم امارات ۴ هزار و ۲۱۵ تومان، یورو  ۱۷ هزار و ۵۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴  هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۶ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=2133
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما