۱۳۹۸-۱۱-۱۹ - ۷:۴۴

اجرای طرح ساماندهی صنوف پوشاک در پایتخت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت از اجرای طرح ساماندهی صنوف پوشاک در سطح پایتخت از ابتدای هفته جاری خبر داد و گفت: این طرح تا پایان سال ادامه دارد.

 به گزارش “ عصر صنعت ” ؛ سرهنگ نادر مرادی، اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و برخورد با ترویج کنندگان فرهنگ غربی، معاونت اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با نگاه ویژه ای، طرح ساماندهی صنوف پوشاک را در سطح پایتخت آغاز کرده است.

وی با تذکر به فروشندگان پوشاک که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مزون و ترویج فرهنگ غربی را تبلیغ می‌کنند، تصریح کرد: در صورت عدم رعایت قوانین و ادامه به نمایش گذاشتن ویترین عرضه پوشاک بر خلاف شئون اسلامی با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با بیان اینکه تذکر و اطلاع رسانی‌های لازم به متصدیان واحدهای صنفی عرضه کننده پوشاک در خصوص رعایت ضوابط و مقرارت صنفی انجام شده است، تصریح کرد: این طرح با همکاری اتحادیه صنف پوشاک اجرا می‌شود.

مرادی با اشاره به برگزاری جلسات مستمری که با حضور اعضا و کارگروه مد و لباس از ارگان‌ها و سازمان‌های مربوط در حال انجام و شکل گیری است، اظهار داشت: مانکن‌هایی که در ویترین واحدهای صنفی پوشاک قرار دارند به نوعی ترویج مدگرایی و اشاعه فرهنگ بی بند و باری است که موجب تضعیف فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح از ابتدای این هفته آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد خاطرنشان کرد: مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در بازدیدهای مستمر از صنوف، مانکن‌های غیر متعارف را جمع آوری خواهند کرد و با دستور قضائی واحدهای صنفی متخلف پلمب خواهد شد.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=857
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما