۱۳۹۸-۱۱-۱۶ - ۱۱:۲۰

قیمت برخی کالاهای اساسی و مهم/ سند

قیمت اغلب کالاهای اساس و مهم مانند برنج، شکر، گوشت گوساله و مرغ در آذرماه امسال ۹۸ نسبت به آذرماه سال ۹۷ افزایشی بوده است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛قیمت شکر بسته‌بندی ۹۰۰ گرمی در آذرماه سال گذشته ۴۰۶۳۴ ریال و در آذرماه امسال به ۵۵۰۹۱ ریال بوده است که بر این اساس قیمت این کالا ۳۵.۶ درصد افزایش یافته است.

گفتنی است هر کیلوگرم شکر سفید که در آذرماه سال گذشته ۳۶۹۴۸ ریال بوده در آذرماه امسال به ۵۰۶۴۷ ریال افزایش یافته و بر این اساس قیمت هر کیلو گرم شکر در آذرماه امسال در مقایسه با آذرماه سال ۹۷ در مجموع ۳۷.۱ درصد افزایش یافته است.

این گزارش می‌‌افزاید:  علاوه بر اقلام مذکور، برنج تایلندی ۱۰.۵ درصد، برنج طارم اعلا ۵۰.۴ درصد، گوشت گوساله ۲۷.۸ درصد و گوشت مرغ تازه ۱۰.۶ درصد در آذرماه سال ۹۸ نسبت به آذرماه سال ۹۷ افزایش قیمت داشته است.

به گزارش فارس قیمت هر کیلوگرم برنج پاکستانی باسماتی درجه یک که در آذرماه سال گذشته ۱۰۹۹۳۴ ریال بوده در آذرماه امسال با ۱۲.۳ درصد افزایش به ۱۲۳۵۰۵ ریال رسیده است، همچنین قیمت هر کیلوگرم برنج هاشمی درجه یک که در آذرماه سال گذشته ۱۵۲۸۰۱ ریال بوده با ۴۷.۲ درصد به ۲۲۴۸۸۶ ریال  در آذرماه امسال افزایش یافته است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=767
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما