۱۳۹۹-۰۲-۰۳ - ۱۳:۲۰

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۲/۰۳

هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۳۹ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۱۶ هزار و ۲۶۰ تومان است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و طرح قدیم ۶ میلیون تومان است.
ضمن آنکه قیمت نیم سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۸۰ هزار  تومان تعیین شده و به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۶۳۹ هزار و ۲۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۸۲۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۷۶۹ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۶۸۲ دلار معامله می‌شود.
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت دلار ۱۶ هزار و ۲۶۰ تومان، یورو ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان و درهم امارات ۴ هزار و ۵۰۰ تومان  تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.
صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان است.
گفتنی است، صرافی ملی قیمت دلار و یورو را نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل ۱۵۰ تومان افزایش داده است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=3397
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما