۱۳۹۹-۰۱-۲۷ - ۱۱:۴۰

حفظ تولیدات معدنی با رعایت پروتکل های بهداشتی

رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی گفت: شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی برای مقابله با کرونا، اقداماتی مانند انجام تست های غربالگری و خونگیری از کارکنان، اعطای روزانه ماسک به پرسنل و ضدعفونی کردن کامیون های ورودی به کارخانه ها را انجام می دهند.

به گزارش عصر صنعت ؛  خداداد غریب پور با بیان اینکه ارزش کمک های بلاعوض برای مقابله با کرونا توسط شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی به ۲۰۰ میلیارد تومان رسیده است، اظهار داشت: پیش از این، ارزش کمک های بلاعوض به ۱۳۶ میلیارد تومان رسیده بود که اکنون میزان کمک ها به ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

وی یادآور شد: پیشتر در قالب همین همکاری ها، هزینه واردات ۱۱ میلیون ماسک پرداخت و واردات انجام انجام شده و اقلام ضروری نیز بین دانشگاه های علوم پزشکی توزیع شده است.

وی تاکید کرد: این ماسک ها مورد تایید آزمایشگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است.

رئیس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اولویت تامین ماسک از داخل گفت: در صورت تایید نتایج آزمایشگاهی، می توانیم هزینه تامین بخشی از نیاز کشور به ماسک از داخل را برعهده گیریم به طوری که واردات این محصول، کاهش یابد.

وی با ابراز تشکر از کادر درمانی کشور، ادامه داد: ایمیدرو و شرکت های این بخش، در حد توان خود، با تامین ماسک و گان پرستاری (و سایر اقلامی که پیشتر خبررسانی شد)، از این قشر زحمتکش حمایت می کند.

وی گفت: با توجه به اینکه پایان موضوع کرونا مشخص نیست، نمی توان تولید را متوقف کرد و خوشبختانه اقدامات شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی برای تداوم تولید همزمان با رعایت پروتکل های مربوطه و مسائل بهداشتی و ایمنی، رضایت بخش بوده است.

وی ادامه داد: شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی برای مقابله با کرونا، اقداماتی همچون انجام تست های غربالگری و خونگیری از کارکنان، اعطای روزانه ماسک به کارکنان، ضدعفونی کردن کامیون های ورودی به کارخانه ها، قرنطینه کردن رانندگان ورودی از سایر شهرها و غیره را انجام می دهند که گام ارزشمندی برای حفظ سلامت کارکنان محسوب می شود.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=3039
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما