۱۳۹۹-۰۱-۲۵ - ۱۴:۱۰

قیمت طلا ، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۱/۲۵

هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۴۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان و قیمت دلار ۱۶ هزار و ۱۸۰ تومان است.

به گزارش ” عصر صنعت “؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و طرح قدیم ۶ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است.

ضمن آنکه قیمت نیم سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۸۹۵ هزار تومان و سکه گرمی ۹۷۵ هزار  تومان تعیین شده و به فروش می رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۶۴۲ هزار و ۱۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۸۴۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۷۸۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۶۸۵ دلار معامله می‌شود.

 

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت دلار ۱۶ هزار و ۱۸۰ تومان، یورو ۱۷ هزار و ۶۵۰ تومان و درهم امارات ۴ هزار و ۴۴۰ تومان  تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۷ هزار تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان است.

گفتنی است، صرافی ملی قیمت دلار و یورو را نسبت به قیمت های پایانی روز کاری قبل تغییر نداده است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=2944
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما