۱۳۹۹-۰۱-۱۶ - ۹:۱۶

راه اندازی سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه‌اندازی سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خرد، کوچک و خانگی خبر داد.

 به گزارش “ عصر صنعت ” ؛«عیسی منصوری» با اعلام این خبر افزود: این وزارت خانه با مشارکت جهاد دانشگاهی تلاش کرده با بهره‌گیری از ظرفیت  بخش خصوصی، علاوه بر بسترسازی لازم برای تولید ماسک، گان و  مواد ضدعفونی کننده، امکان خرید محصولات و دریافت خدمات از سامانه های معتبر و دارای مجوز اینترنتی تحت پوشش سامانه www.ohop.ir را فراهم آورند.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت بهره ‌گیری از همه فرصت‌ها برای رفع مسائل و مشکلات ناشی از شیوع این ویروس، از طریق این سامانه محصولات مشاغل خرد و کوچک و خانگی به دست مصرف کننده ها می رسد.

معاون وزیر کار اظهار کرد: بدیهی است فراهم کردن شرایط برای ارسال ملزومات بهداشتی و سایر اقلام ضروری به دست مردم، می‌تواند در کاهش تردد در سطح شهرها مؤثر باشد.

وی ابراز امیدواری کرد؛ در کنار تلاش شبانه روزی و ارزشمند کادر درمانی و پزشکی و مدافعان سلامت، این اقدام و سایر کارهایی که در سایر بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی انجام‌ می شود بتواند در قطع یا کاهش زنجیره انتقال کرونا مؤثر واقع شود.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=2559
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما