۱۳۹۸-۱۲-۲۷ - ۱۲:۵۷

قیمت طلا ، سکه و ارز امروز ۹۸/۱۲/۲۷

هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۱۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و قیمت دلار ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و طرح قدیم ۵ میلیون و ۸۸۵ هزار تومان است.

ضمن آنکه قیمت نیم سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۵ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۷۴۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۶۵ هزار تومان تعیین شده و به فروش می رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۶۱۰ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۸۱۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۶۲۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۸۵ دلار معامله می‌شود.

 

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت دلار ۱۵ هزار و ۹۰۰  تومان، درهم امارات ۴ هزار و ۴۳۰ تومان، یورو  ۱۷ هزار و ۵۵۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴  هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۷ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۸۰۰ تومان است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=2275
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما