۱۳۹۸-۱۲-۰۵ - ۱۱:۲۹

قیمت طلا ، سکه و ارز امروز ۹۸/۱۲/۰۵

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۵ میلیون و ۶۷۱ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۵ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۸۶۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۹۸ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۶۶۶ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۷۹۸ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۵۹۵ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۴ هزار و ۱۹۲ تومان، یورو  ۱۵ هزار و ۷۹۹ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۹ هزار و ۹۹۸ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=1461
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما