۱۴۰۲-۱۲-۱۵ - ۱۴:۵۶

بررسی طرح‌های فناورانه و نوآورانه رویداد چادرو به ایستگاه پایانی رسید

 مرحله دوم ارزیابی ایده‌ها و طرح‌های فناورانه و نوآورانه رویداد (چادرو) به پایان رسید و از بین ۳۶ ایده و طرح فناورانه راه‌یافته به مرحله دوم ارزیابی، ۲۰ طرح دارای شاخص های لازم بوده که به مرحله سوم (داوری) جشنواره ایده های برتر(چادرو) راه یافتند.

 به گزارش “ عصر صنعت ” ؛  در مرحله سوم جشنواره ایده های برتر(چادرو) برای ۲۰ تیم راه یافته، کارگاه‌های آموزشی با هدف توانمندسازی در حوزه کسب‌وکار ، ارتقاء دانش و مهارت‌های تیم‌ها و همچنین بهره‌برداری بهینه از ایده‌ها و طرح‌های ارسالی برگزار گردید.
مرحله سوم و پایانی داوری طرح‌های (چادرو) با حضور ارائه دهندگان ۲۰ ایده و طرح برگزیده در روزهای ۱۶ الی ۱۷ اسفند ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و از بین آنها ۱۰ طرح و ایده برتر سال ۱۴۰۲ به جشنواره راه خواهند یافت.
یادآوری می گردد، فراخوان رویداد (چادرو) از ابتدای شهریور ماه امسال آغاز شد و فرآیند داوری تاکنون ادامه داشته و در طول این مدت ۷۰ طرح و ایده ارائه شده به دبیرخانه دائمی مرکز نوآوری نوچاد ارزیابی گردید که ۱۰ طرح برتر به عنوان نامزد حضور در جشنواره (چادرو) که در نیمه اول اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد برگزیده شدند .
گفتنی است مرکز نوآوری نوچاد با هدف بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در کشور از جمله، مراکز علمی و دانشگاهی، شرکت های دانش بنیان و افراد خلاق صنعتگر به منظور تقویت بنیه علمی و هماهنگی میان گروههای مرتبط فعال در حوزه دانش بنیان در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تاسیس گردیده است .

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=68581
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما