۱۴۰۲-۰۸-۲۹ - ۱۵:۳۱

کشف ۳ هزار و ۹۰۰ لیتر سوخت قاچاق در قصرشیرین

ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته موفق به کشف سه هزار و ۹۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در قصرشیرین شدند.

 به گزارش “ عصر صنعت ” ؛ ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشتزنی حوالی گمرک پرویزخان موفق به شناسایی هشت دستگاه کامیون حامل سوخت قاچاق شده و آن ها را توقیف کردند.

  در بازرسی های انجام گرفته از کامیون های توقیفی سه هزار و ۹۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال کشف شد.

در این راستا پرونده ای تشکیل و برای صدور احکام لازم به مراجع قضائی ارسال شد.

به گزارش ایرنا، طرح مقابله با قاچاق سوخت در شهرستان قصرشیرین در هفته گذشته اجرا شد که در این طرح ۸۵ هزار و ۵۶۰ لیتر انواع سوخت قاچاق به ارزش ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کشف و ۴۰ نفر از قاچاقچیان و عاملان خرید و فروش دستگیر شدند که۱۱نفر از این افراد سرشبکه بودند.

۴۲۴ هزار و ۵۴۵ لیتر انواع سوخت قاچاق از ابتدای امسال تاکنون با اجرای طرح مقابله با قاچاق سوخت و عرضه خارج از شبکه از قاچاقچیان سوخت در این شهرستان کشف و توقیف شده است.

طبق گفته مسئولان طرح مقابله با قاچاق سوخت با شدت تمام در قصرشیرین ادامه دارد.

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت در غرب کرمانشاه با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز دارد که در امتداد این مرز، ۲ معبر رسمی پرویزخان و خسروی قرار دارد که مبادلات اقتصادی، تجاری و صادرات کالا به اقلیم کردستان و حکومت مرکزی عراق از این ۲مرز انجام می شود.

استان کرمانشاه با بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت، ۳۷۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=62930
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما