۱۳۹۸-۱۱-۱۳ - ۱۱:۱۹

قیمت طلا ، سکه و ارز امروز ۹۸/۱۱/۱۳

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۴ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان است.

 به گزارش “ عصر صنعت ” ؛در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی  ۹۳۲ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۰۵ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۸۹ دلار معامله می‌شود.
همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۷۳ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان تعیین شده است.
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۲۱ تومان، یورو  ۱۴ هزار و ۹۲۷ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۹۴۵ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.
صرافی‌های بانک‌ها امروز  یک شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۴۲۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۲۲۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۹۲۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۲۰ تومان است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=624
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما