۱۴۰۱-۱۱-۱۰ - ۱۳:۲۹

شاخص بورس ۲ هزار واحد افت کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۲هزار واحدی روبرو شد.

 به گزارش “ عصر صنعت ” ؛در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۱۱میلیارد و ۷۳۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۷۴۷میلیارد تومان در بیش از ۵۷۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۲هزار و ۵۰۶واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۵۳۹هزار و ۶۸۵واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، کشتیرانی جمهوری اسلامی و پتروشیمی پارس شد و در مقابل شرکت‌های توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، ارتباطات سیار ایران و معدنی و صنعتی گل گهر با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۹میلیارد و ۳۱۸میلیون ورقه به‌ارزش ۲۱۹هزار و ۶۱۵میلیارد تومان در ۳۳۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۶۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۲۰هزار و ۶۲واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای بیمه پاسارگاد، صنعتی مینو و مدیریت انرژی امید تابان هور بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام شرکتهای پویا زرکان آق دره، سیمان ساوه و داروسازی دانا شد.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=49054
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)