پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۰۶ /۱۴۰۰/۰۸

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۷۳ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۶۹۶ تومان است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۷۳ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۶۹۶ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۹۰هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۱۰۰  هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و۲۳۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

 قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۶۲ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۸۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۶۹۶  تومان، قیمت یورو۳۲ هزار و ۱۶۸تومان، پوند انگلیس ۳۸هزار و ۱۵۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۵۴۱ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۹۵۵ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و۴۲۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و۴۱۱ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۷۸۹ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=24723
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)