پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۰۱

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۳۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۵۱۱ تومان است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛ هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۴۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۵۹۶ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون ۷۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۹۲۰  تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۳۵ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۴ میلیون و ۹۷۴ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 در بازار ارز هم‌ اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۵۱۱ تومان، قیمت یورو ۳۲ هزار و ۲۳۱ تومان، پوند انگلیس ۳۷ هزار و۸۲۶ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۴۹۱ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۶۳۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۱۰۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و۵۹۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار  و ۹۶۴ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=22979
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)