پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۷:۵۶

تولیدکنندگان شوینده ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت شدند

مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، غذایی و دارویی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان تاکید کرد که کلیه واحدهای تولیدی باید اطلاعات میزان تولید و فروش محصولات پوشک و پودر شوینده را به تفکیک خریداران خود در سامانه جامع تجارت ثبت کنند.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، از شناسایی واحدهای تولیدی فعال پودر شوینده و پوشک خردسال و پیگیری‌های انجام شده جهت ثبت‌ نام و اخذ کد نقش در سامانه جامع تجارت از سوی واحدهای ذیربط در راستای رصد و پایش تامین و توزیع اقلام مذکور از مبادی تامین تا آخرین حلقه توزیع خبر داد.

وی افزود: با هماهنگی انجمن‌های مربوطه و پیگیری‌های صورت گرفته، واحدهای تولیدی فعال پس از ثبت نام در سامانه، نسبت به اخذ کد شناسه کالایی اقدام کرده‌اند. همچنین فهرست کلیه خریداران محصولات مذکور نیز به تفکیک شرکت‌های تولیدکننده اخذ شده تا متناسب با آن پیگیری لازم برای رصد عملکرد عوامل توزیع و عرضه نیز در دستور کار قرار گیرد.

به گفته مهدی پور به کلیه واحدهای تولیدی ابلاغ شده تا نسبت به ثبت اطلاعات میزان تولید و فروش محصولات پوشک و پودر شوینده به تفکیک خریداران خود در سامانه جامع تجارت در بازه‌های زمانی هفتگی اعلامی اقدام کنند و در صورت عدم ثبت اطلاعات از سوی هر یک از عوامل تامین، توزیع و عرضه، اقدامات قانونی لازم در این خصوص با جدیت در دستور کار قرار خواهد گرفت و تبعات آن بر عهده واحدهای خاطی خواهد بود.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=22957
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)