سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۶/۲۳

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷هزار و ۴۲۳تومان است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۱۵۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۴۲۳ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۴۱ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است.

  در بازار ارز هم‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۴۲۳ تومان، قیمت یورو ۳۱ هزار و ۴۳۵ تومان، پوند انگلیس ۳۸ هزار و ۸۴تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۴۴۰ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۶۵۴ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۱۶ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۱ هزار و ۴۸۸ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۸۶۵ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=22457
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)