دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۷:۳۳

کرونا دوباره نمایشگاه‌های تهران را لغو کرد

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی از لغو دوباره نمایشگاه‌های تهران به دنبال اوج گیری مجدد کرونا خبر داد.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛بهمن حسین زاده اظهار کرد: در شرایطی که مقدمات برگزاری نمایشگاه مواد شوینده با حضور بیش از  ۵۰۰ شرکت در محل نمایشگاه‌های بین المللی فراهم شده بود، با ابلاغ ستاد مقابله با کرونا برگزاری این نمایشگاه و سایر نمایشگاه‌ها در تهران تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

وی ادامه داد: متاسفانه این دستور در حالی صادر شد که مقدمات برگزاری نمایشگاه از مدت‌ها پیش فراهم شده بود و شرکت‌ها و برگزار کنندگان نمایشگاه با هزینه قابل توجهی خود را آماده برگزاری این رویداد کرده بودند.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی با بیان این که پس از شیوع کرونا فعالیت این شرکت از ۲۴ خرداد از سر گرفته شده بود بیان کرد:  با پیگیری‌های شرکت نمایشگاه‌ها تمامی فرآیند اجرایی نمایشگاه‌های جدید  با رعایت تمام پروتکل‌های اعلامی از سوی وزارت بهداشت برنامه ریزی شده بود و این شرکت تمام راهکارهای ممکن را برای برگزاری نمایشگاه به ستاد مقابله با کرونا ارائه کرده بود.

حسین زاده ادامه داد: در نمایشگاه‌هایی که در زمان شیوع کرونا برگزار شدند ورود عموم مردم ممنوع بود و تنها دست اندرکاران هر حوزه  که کارت دعوت داشتند امکان حضور در فضای نمایشگاه را پیدا می‌کردند.

وی با اشاره به انجام پیگیری‌های لازم برای ازسرگیری برگزاری نمایشگاه‌های جدید اعلام کرد: طبق پیگیری‌های صورت گرفته و جلسه‌ای که در روزهای اخیر برگزار شد بنا شده در ۱۰ روز آینده تکلیف برگزاری نمایشگاه‌های جدید مشخص شود. با توجه به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌ها در ارائه جدیدترین دستاوردهای اقتصادی کشور در زمان تحریم امیدواریم که با رسیدن به یک جمع بندی همه جانبه امکان برگزاری ایمن نمایشگاه‌های جدید فراهم شود.

پس از شیوع ویروس کرونا نمایشگاه‌ها نیز جزو بخش‌هایی بودند که برگزاری آنها از سوی ستاد مقابله با کرونا ممنوع اعلام شد.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=7349
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)