چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

تمدید مهلت درخواست وام یک میلیون تومانی

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: بنا بر آخرین تصمیم وزیر تعاون، مهلت درخواست وام یک میلیون تومانی به مدت نامعلوم تمدید شد.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛حسین میرزایی درخصوص مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیون تومانی اظهار کرد: بر اساس آخرین تصمیمات محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، مهلت ثبت نام برای دریافت وام یک میلیون تومانی به مدت نامعلوم تمدید شد.

وی افزود: تا پیش از این متقاضیان وام یک میلیون تومانی تا پایان روز آینده مورخ ۱۸ اردیبهشت مهلت داشتند که نسبت به دریافت آن اقدام کنند، اما این مهلت تمدید شد.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا بیان کرد: هر چهارشنبه لیست متقاضیان جدید به سازمان برنامه و بودجه و سپس به بانک مرکزی اعلام می‌شود و مبالغ پنجشنبه‌ی هر هفته واریز می‌شود.

بر اساس این گزارش با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل و کسب وکارها با دستور دولت اقدام به تعطیلی واحد‌های خود کردند که این موضوع باعث شد تا تعداد زیادی از کارگران، از کار بیکار شوند.

شیوع این ویروس ضرر بسیار زیادی به برخی صاحبان کسب وکار وارد کرد به طوریکه بسیاری از واحد‌های صنفی و تولیدی بازار فروش شب عید را از دست دادند.

در همین راستا دولت تصمیم گرفت به خانوارهای یارانه بگیر، وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی پرداخت کند.

باز پرداخت این وام به این شکل است که هر ماه مبلغ ۳۵ هزار تومان به مدت ۳۰ ماه از یارانه سرپرست خانوار کسر می‌شود.

 

منبع: میزان

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=3970
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)