۱۴۰۲-۰۹-۱۵ - ۱۲:۵۴

کشف بیش از ۲ میلیون لیتر سوخت از یک باند قاچاق

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به انهدام شبکه بزرگ قاچاق سوخت از کشف بیش از ۲ میلیون لیتر سوخت خبر داد و گفت: در طرح مقابله با کالای قاچاق نیز ۷۳ انبار احتکاری پلمب شد.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛  سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه با اشاره به اینکه برخورد و مقابله با قاچاق سوخت از جمله اولویت های اصلی پلیس امنیت اقتصادی فراجا است، گفت: با اقدامات و رصدهای دقیق اطلاعاتی صورت گرفته و استفاده از منابع و اطلاعات هموطنان یک شبکه بزرگ قاچاق سوخت که به صورت شبکه ای در کشور فعالیت داشت، شناسایی شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا توضیح داد: اعضای این باند در استان‌های تهران، سمنان و قزوین فعالیت داشته و با دپو و نگهداری سوخت در فرصت مناسب اقدام به خارج کردن آن از کشور می کردند.

به گفته وی، از این باند بیش از ۲ میلیون و ۵۰ هزار لیتر انواع سوخت قاچاق کشف و ۶ انبار محل نگهداری سوخت پلمب شد.

سردار رحیمی با اشاره به توقیف ۵ دستگاه خودروی سنگین مخصوص حمل سوخت در این طرح افزود: تاکنون ۷ نفر در این رابطه دستگیر و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به شناسایی سایر اعضا این باند در سایر نقاط کشور و اینکه دستگیری آن‌ها در دستور کار است، خاطرنشان کرد: برخورد با قاچاق سوخت سازمان یافته به صورت ویژه و با اولویت در دستور کار پلیس است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=63822
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما