۱۴۰۲-۰۹-۰۹ - ۸:۳۲

بازگشایی سامانه فروش خودروهای داخلی

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودروها از اجرایی شدن ایده معاون وزیر صمت و تغییر سازوکار سامانه یکپارچه خودروها خبر داد و گفت : بر این اساس سامانه از دیروز با عرضه پنج محصول سه خودروساز بازگشایی شده و دیگر بسته نمی‌شود و خودروهای تولیدی و مازاد ظرفیت در سامانه عرضه خواهند شد.

 به گزارش “ عصر صنعت ” ؛ مهدی تقدسی  از فروش خودروهای داخلی با شیوه جدید و بازگشایی سایت سامانه یکپارچه خودروها با عرضه پنج‌محصول سه خودروساز از دیروز چهارشنبه ( ۸ آذر ماه) خبر داد.

 بدین ترتیب به تدریج خودروسازان محصولات خود را از محل افزایش ظرفیت یا تولیدهای جهان در سامانه عرضه خواهند کرد و مشتریان می‌توانند خرید خود را انجام دهند.

نکته قابل توجه و مهم تغییر شیوه فروش، این است که مشتریان علاوه بر خرید خودرو از طریق سامانه یکپارچه برای خرید خودروی مورد نظر از شرکت،   می‌توانند با مراجعه به نمایندگی مورد نظر از طرح‌های متنوع  خودروسازان آگاه شده و اقدام به خرید  کنند.

همچنین فروش خودرو می تواند از طریق نمایندگی های مجاز خودروسازان و با ثبت در سامانه توسط نمایندگی نیز انجام شود و اجرای شرایط منعطف فروش نظیر فروش اقساطی که هم اکنون توسط شرکت‌های حاضر در طرح انجام می شود نیز ممکن است، زیر ساخت های پایش عرضه در سامانه نیا فراهم شده است.

تقدسی در رابطه با عرضه ایران‌خودرو و سایپا اظهار کرد: هفته آینده ایران‌خودرو محصول X7 خود را عرضه خواهد کرد و سایپا نیز محصولات خود را عرضه می کند.

چندی پیش معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت از تغییر شیوه فروش خودروها خبر داده بود؛ حال نیز به گفته مدیر سامانه یکپارچه خودروها،   این ایده اجرایی شده است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=63485
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما