۱۳۹۸-۱۰-۰۵ - ۱۵:۵۴
تحقق عملي رونق توليد در گروه سايپا ادامه دارد

تیراژ تولید شرکت زامیاد از شرکت های گروه خودروسازی سایپا در صبح آخرین روز پائیز از عدد ۲۴هزار و ۱۷۵دستگاه گذشت، این عدد کل تیراژ تولید زامیاد در سال ۹۷ بوده و تولید محصولات در زمستان ۹۸ رشد و افزایش تولیدی است که این شرکت در سال رونق تولید ثبت و محقق خواهد کرد.

سیاست‌های راهبردی مدیران ارشد گروه سایپا، برنامه‌ریزی، تامین به موقع قطعات، استفاده مناسب از ظرفیت‌های تولید و پشتیبانی به موقع باعث شد شرکت زامیاد بتواند ضمن تحقق رونق تولید، در روزهای پایانی آذرماه سال جاری، از رکورد تولید سال ۹۷ عبور کند.

براساس این گزارش، زامیاد به عنوان شرکتی تولید محور، با اجرای برنامه‌هایی منطبق بر قوانین استاندارد آلایندگی و با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه های مختلف اجرائی، توانسته با تکیه بر پویش بومی‌سازی قطعات در سطح گروه خودروسازی سایپا، میزان تولید خود را افزایش دهد.

از سوی دیگر زامیاد با تدبیر مدیران و تلاش پرسنل خود در بخش های مختلف سازمانی، برنامه ریزی مشخصی برای افزایش تولید و ارتقاء کیفی انواع محصولات سبک و سنگین خود در نظر گرفته و هدفگذاری کرده است تا پایان سال جاری، رکورد تولید ۸ سال اخیر را نیز بشکند.

دستیابی به تیراژ تولید روزانه ۲۰۰ دستگاه در روز تا پایان سال جاری همزمان با ارتقاء کیفی انواع محصولات، بخشی از برنامه ریزی کوتاه مدتی است که در حوزه تولید شرکت زامیاد عملیاتی شده است.

گفتنی است، شرکت زامیاد با بیش از ۵۰ سال تجربه در زمینه تولید انواع خودروهای تجاری سبک و سنگین به عنوان برندی شناخته شده در کشور توانسته است در سال های اخیر نقش مهمی در اقتصاد پایدار و شکوفایی صنعت خودرو کشور ایفا کند.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=18
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما