چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۸

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۱ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۵۳۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۳۴۰ تومان است.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۱ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۳۴۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و۵۳۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی۵  میلیون و ۹۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و۵۰۰  هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و۱۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۲۲ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۴ میلیون و ۹۶۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و۳۴۰  تومان، قیمت یورو ۳۱ هزار و ۸۲۰ تومان، پوند انگلیس ۳۷هزار و۷۲۴ تومان و درهم امارات ۷ هزار و۴۵۳۴۷۲ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۷۳۸ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۲۰۹  تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۰ هزار و ۸۸۸  تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۲۷۶ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=24309
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)