۱۳۹۹-۰۶-۱۸ - ۱۳:۲۷

تداوم فعالیت سامانه قبلی صدور کارت بازرگانی

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد فعالیت سامانه قبلی صدور کارت بازرگانی دو ماه دیگر همچنان ادامه یابد.

به گزارش “ عصر صنعت ” ؛جعفر سرقینی در نامه‌ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران ابلاغ کرد سامانه قبلی صدور کارت بازرگانی به مدت دو ماه دیگر، به موازات سامانه جدید به فعالیت خود ادامه دهد.

 سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در ابلاغیه‌ای به رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران تصریح کرد: ایجاد و استقرار سامانه یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی اعتباری برای صدور و تمدید کارت بازرگانی، به دقت عمل و شفافیت در این خصوص کمک شایانی کرده؛ لذا به منظور رفع ایرادات و نواقص احتمالی سامانه و در نظر گرفتن آن دسته از متقاضیان و فعالان اقتصادی که تاکنون به فرآیند سامانه جدید آشنایی و تسلط پیدا نکرده‌اند، ضروری است ترتیبی اتخاذ شود تا به مدت دو ماه، هر دو سامانه به صورت همزمان و به موازات، به فعالیت خود ادامه دهد.

وی افزود: محدودیت ارائه خدمات و تسهیلات به صادرکنندگانی که نسبت به بازگشت ارز حاصل از صادرات خود اقدام نکرده‌اند، برابر با توافقات به عمل آمده میان سازمان توسعه تجارت ایران و بانک مرکزی، به قوت خود باقی خواهد بود.

لینک کوتاه : http://asrsanat.com/?p=8702
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)